Dofinansowanie do pomp ciepła

Polskie pompy ciepła

Dofinansowanie
do pomp ciepła

Pompa ciepła obniża emisję dwutlenku węgla przeciętnie o 20% w stosunku do kotłów gazowych. Jednocześnie umożliwia wielokrotną redukcję emisji gazów cieplarnianych i nie emituje szkodliwych spalin w budynku. Wykorzystując bezpłatne, odnawialne źródła energii pozwala znacząco ograniczyć koszty ogrzewania/klimatyzacji nieruchomości. Jest to rozwiązanie:

  • ekonomiczne,
  • ekologiczne,
  • komfortowe.

Jednym z podstawowych mankamentów instalacji pomp ciepła są wysokie koszty inwestycyjne. To z perspektywy wielu inwestorów prywatnych blokada, która uniemożliwia uniezależnienie się od odnawialnych źródeł energii, a tym samym ograniczenie szkodliwego wpływu ogrzewania nieruchomości na środowisko naturalne. Odpowiedzią na potrzeby wielu inwestorów jest dofinansowanie. Dotacje do pomp ciepła to środki, dzięki którym możesz zrezygnować z tradycyjnego źródła ciepła na rzecz rozwiązań ekologicznych i ekonomicznych.

Program „Moje Ciepło” – Dofinansowanie do pompy ciepła


Program „Moje Ciepło” jest skierowany do osób fizycznych, właścicieli lub współwłaścicieli nowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych, w których dopuszcza się:

  • wydzielenie nie więcej niż dwóch lokali mieszkalnych;
  • albo jednego lokalu mieszkalnego i lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej (nieprzekraczającej jednak 20 proc. jego powierzchni).

Co ważne, z dofinansowania nie mogą skorzystać właściciele nieruchomości, w których znajduje się źródło ciepła na paliwo stałe. Wyjątek stanowi w tej kwestii kominek służący wyłącznie do celów rekreacyjnych.

Obsługa dotacji na pompy ciepła


Pompy ciepła to jedna z naszych specjalności. Klientom oferujemy profesjonalne wsparcie w zakresie pozyskania dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła z programu „Moje Ciepło”. Osoby zainteresowane zakupem pompy ciepła z możliwością jego refinansowania zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Józefów – to zaledwie kilka z lokalizacji, które obsługujemy.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas
Do góry