Gruntowe pompa ciepła – Warszawa

Gruntowa pompa ciepła.

Gruntowa pompa ciepła zapewnia niezawodne ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej we wszystkich warunkach klimatycznych, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Wysoką sprawność urządzenie zawdzięcza źródłu dolnemu. Energia pobierana z gruntu jest najbardziej efektywnym i niezawodnym źródłem ciepła, co czyni gruntowe pompy o wiele bardziej wydajnym wyborem niż pompy powietrze.

Naszą ofertę gruntowych pomp ciepła kierujemy do odbiorców z Warszawy i okolic, którym udostępniamy możliwość wykonania projektu, przeprowadzenia montażu pomp ciepła oraz usługę serwisowania pomp.

Najlepsze gruntowe pompy ciepła

Gruntowe pompy ciepła bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku nowych domów, jak i obiektów poddawanych renowacji. Tam, gdzie pozwala na to powierzchnia działki, można zastosować pętle poziome. Alternatywą są pionowe sondy umieszczane prostopadle w gruncie. Niezależnie od konkretnych warunków terenowych i środowiskowych, zawsze poszukujemy najlepszego rozwiązania i dopasowujemy projekt do możliwości danej działki. Dzięki temu stworzone przez nas gruntowe pompy ciepła będą działać efektywnie i wydajnie przez wiele lat, ponosząc stopień niezależności energetycznej danej nieruchomości na wyższy poziom.

Nasza oferta gruntowych pomp ciepła – Warszawa i okolice

Posiadamy bogate doświadczenie w montażu gruntowych pomp ciepła. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru kolektorów (pionowych i poziomych), jak i jednostek pompy ciepła. Pracujemy na urządzeniach sprawdzonych marek, co pozwala nam gwarantować wysoką sprawność instalacji i jej niezawodną pracę przez długi czas użytkowania. Oferujemy również montaż pomp ciepła powietrze-woda.

Nasze usługi oferujemy na terenie Warszawy i okolic, gdzie od wielu lat z powodzeniem realizujemy projekty gruntowych pomp ciepła. Klientom korzystającym z naszej oferty gwarantujemy konkurencyjne stawki, najkrótsze terminy realizacji oraz kompleksową pomoc naszego sztabu projektantów, montażystów i serwisantów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu.

Sprawdź cennik pomp ciepła

Napisz do nas
Do góry