Pompy ciepła powietrze-woda

Polskie pompy ciepła

Pompy ciepła
powietrze - woda

pompy-ciepla-powietrze-wodaPompa ciepła powietrze-woda to urządzenie grzewcze, które z powodzeniem można zastosować praktycznie w każdym budynku mieszkalnym, niezależnie do położenia i powierzchni działki. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w domach nowopowstających, jak i obiektach modernizowanych. Za wyborem pomp powietrze-woda przemawia prosty montaż i korzystna cena.

Pompy ciepła powietrze-woda wykorzystują energię nagromadzoną w powietrzu. W zależności od modelu urządzenia można wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, jak również do chłodzenia. Pompy ciepła nowej generacji charakteryzują się wysoką efektywnością i sprawnością. Działają niezawodnie także w niskich temperaturach (nawet do -250C), co czyni je doskonałym rozwiązaniem w strefie klimatu umiarkowanego.

Pompy ciepła powietrze-woda – Warszawa i okolica

Pompy ciepła montujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Posiadamy bogate doświadczenie w doborze komponentów i montażu pomp ciepła. Współpracujemy w tym zakresie z inwestorami poszukującymi ekonomicznego i ekologicznego źródła ciepła do nowego domu, jak i osobami modernizującymi nieruchomości wybudowane przy pomocy tradycyjnych technologii. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Sprawdź cennik pomp ciepła

Napisz do nas
Do góry