Pompy ciepła Daikin

Pompy ciepła Daikin

W przypadku systemów grzewczych zdecydowanie najlepiej jest wybierać te znane i markowe. Oryginalne pompy ciepła Daikin to nasza propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy rozumieją znaczenie poprawnie wykonanej, sprawnie działającej jednostki dla komfortu termicznego mieszkańców. Ze swojej strony możemy zaproponować pompy tego producenta w różnych wariantach, aby jeszcze lepiej dopasować je do potrzeb i specyfiki konkretnego budynku. 

W naszym asortymencie znajdziesz:

  • gruntową pompę ciepła,
  • pompę ciepła powietrze-powietrze,
  • niskotemperaturową/średniotemperaturową/wysokotemperaturową pompę ciepła powietrze-woda,
  • hybrydową pompę ciepła.

Duży wybór nie ułatwia podjęcia decyzji? Nie dziwi nas to, dlatego u nas zawsze możesz skorzystać ze wsparcia doświadczonego doradcy, który odpowie na wszystkie pytania! 

Zaawansowane i funkcjonalne pompy ciepła Daikin

Nowoczesne pompy ciepła Daikin zapewniają użytkującym je osobom bardzo wysoki komfort życia. Wpływa na to m.in. możliwość zdalnego sterowania gdziekolwiek się znajdujesz, wsparcie serwisowane na wypadek awarii. Do tego wydajne grzanie z wykorzystaniem naturalnych, niewyczerpalnych źródeł energii. Co powiesz też na finansowe oszczędności? Program Czyste Powietrze i inne, podobne do niego gwarantują inwestorom wsparcie i dopłaty do wymiany pieców lub zakładania pomp ciepła w domach. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pompami ciepła Daikin.

W swojej ofercie mamy również pompy ciepła firmy panasonic, nibe czy toshiba.

Sprawdź cennik pomp ciepła

Napisz do nas
Do góry