Rekuperacja – Sulejówek i okolice Warszawy.

Zawsze świeże powietrze
o optymalnej temperaturze

Rekuperacja to system zapewniający wymianę zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże powietrze pobierane z zewnątrz budynku. W odróżnieniu od tradycyjnej klimatyzacji, rekuperacja pozwala odzyskać część energii cieplnej z powietrza wywiewanego i wykorzystać ją do ogrzania powietrza nawiewanego. Dzięki temu system rekuperacji pozwala wygenerować oszczędności na ogrzewaniu rzędu nawet 40%. Dodatkowo system odpowiada za filtrację powietrza nawiewanego, w wyniku czego do pomieszczeń trafia powietrze pozbawione zanieczyszczeń, alergenów oraz szkodliwych dla zdrowia bakterii, wirusów i drobnoustrojów.

Profesjonalna i wydajna – rekuperacja w Sulejówku i okolicy

Z powodzeniem implementujemy systemy rekuperacji na wszystkich typach budynków, zarówno nowo powstających jak i starszych lokalach. Ze względu na wysoką wydajność oraz możliwość odzysku energii cieplnej (ciepła/zimna) rekuperacja doskonale sprawdza się w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym, w domach pasywnych i ekologicznych. System montuje się zarówno w nieruchomościach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych, zakładach pracy i biurowcach.

Naszą ofertę rekuperacji kierujemy do mieszkańców Sulejówka, Warszawy i okolicznych miejscowości. Wykonana przez nas rekuperacja pozwoli zwiększyć niezależność energetyczną w Państwa budynku oraz ograniczyć koszty z tytułu ogrzewania.

Zalety wyboru rekuperacji

Za wyborem rekuperacji przemawia szereg korzyści. Rekuperacja zapewnia:

  • Wydajną wymianę zużytego powietrza wewnętrznego na świeże powietrze z zewnątrz.
  • Zawsze czyste powietrze wewnątrz – poziom filtracji zależy od klasy zastosowanego filtra. Fabrycznie większość rekuperatorów jest wyposażona w filtry kieszeniowe klasy G4.
  • Oszczędności na ogrzewaniu, dzięki efektywnemu odzyskowi ciepła i wykorzystaniu odzyskanej energii do ogrzania powietrzna nawiewanego.
  • Możliwość kontroli ilości powietrza nawiewanego do wnętrza niezależnie od siły wiatru czy ciśnienia na zewnątrz.
  • Ponadprzeciętny komfort użytkowania pomieszczeń: Świeże powietrze bez przeciągów, bez owadów oraz zanieczyszczeń biologicznych nawiewanych przez otwarte okna.
  • Regulację poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniach: Bez obaw o namnażanie się szkodliwych dla zdrowia i dobrego samopoczucia pleśni lub grzybów.

Nasza oferta: montaż rekuperacji. Sulejówek, Warszawa i okolice

Montaż rekuperacji to proces wieloetapowy, który wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, przygotowania projektu oraz doboru odpowiednich komponentów. Realizujemy to zadanie od wielu lat, dlatego naszym Klientom z Sulejówka i Warszawy oferujemy pomoc w zakresie projektowania, montażu i serwisowania rekuperacji, a także kompleksową obsługę całej inwestycji.

Chętnie przygotujemy projekt dopasowany do możliwości Państwa budynku, gwarantując najlepszą wydajność systemu rekuperacji przy jednoczesnej minimalizacji kosztów jej użytkowania. Działamy w sposób kompleksowy i fachowy, a nasza pomoc obejmuje wszelkie etapy związane z realizacją inwestycji:

  • Przygotowujemy projekt wykonawczy instalacji.
  • Pomagamy w doborze komponentów.
  • Zapewniamy profesjonalny montaż systemu.

Naszą ofertę uzupełniają usługi serwisowe. Świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, w ramach których przeprowadzamy m.in. regularne przeglądy techniczne systemu.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z terenu Warszawy i okolicznych miejscowości. Marki, Ząbki, Sulejówek – to zaledwie kilka z lokalizacji, które obsługujemy. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź cennik montażu rekuperacji

Napisz do nas
Do góry