Montaż pomp ciepła

Montaż pomp ciepła – Warszawa

Obecnie budujący nowe domy czy podejmujący się termomodernizacji obiektów już istniejących mają do wyboru kilka różnych systemów ogrzewania domu. Jednak trzeba przyznać, że montaż pomp ciepła w Warszawie, ale nie tylko, cieszy się największym zainteresowaniem. Wynika to z faktu, że inne źródła okazały się w ostatnim czasie niestabilne, zawodne lub drogie. Brak węgla na składach, ograniczenia w dostawie gazu i rosnące rachunki za paliwa opałowe sprawiły, że wiele par oczu zwróciło się w kierunku pomp ciepła. Choć od kilku lat zaufanie do nich wzrasta, to obecnie osiąga swoje apogeum. To wszystko sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na montaż pompy ciepła. Warszawa i okolice to obszar, gdzie rozwiązanie to cieszy się szczególnie dużą popularnością.

Dlatego spiesz się, aby zdążyć ze swoją inwestycją. Tak naprawdę każdy moment na instalację pompy ciepła jest dobry, jednak my rekomendujemy zrobić to jak najszybciej! Służymy Ci wsparciem technicznym i radą na każdym etapie inwestycji – od projektu, przez montaż, aż po instrukcję obsługi. W zakres naszych usług wchodzi projekt i montaż pomp ciepła – Warszawa i cała aglomeracja stolicy to miejsca, gdzie wykonujemy nasze usługi.

Dlaczego warto zamontować pompę ciepła?

Wspomniane już problemy z innymi źródłami ogrzewania sprawiły, że zaufanie do pomp ciepła wzrosło, a zainteresowanie nimi osiągnęło swój szczyt. Nasi klienci słusznie decydują się na tę inwestycję, traktując ją jako przyszłościową. To prawda, bo obecnie zaostrzają się przepisy dotyczące m.in. emisyjności spalin i ilości dwutlenku węgla uwalnianego do powietrza.

Pompy, w przeciwieństwie do starych pieców „kopciuchów” spełniają je wszystkie, a nawet wyprzedzają. Dlatego jednorazowy wydatek ma szansę szybko się zwrócić, szczególnie jeśli zdecydujesz się zasilać pompę niewyczerpanymi źródłami energii – z powietrza, wody lub gruntu. Zawsze też możliwe jest rozbudowanie instalacji o panele fotowoltaiczne.

Montaż pomp ciepła niesie ze sobą szereg korzyści, wśród których warto wymienić:

pompa ciepła jest rozwiązaniem w pełni ekologicznym, używając jej, nie zanieczyszczasz środowiska naturalnego;

dostępne są takie rozwiązania, dzięki którym pompa ciepła może być całkowicie bezobsługowa;

pompa ciepła jest prosta w montażu, a nasi fachowcy poza samym montażem zapewniają też szerokie wsparcie i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie;

pompa ciepła to urządzenie, charakteryzujące się niskimi kosztami eksploatacji i zapewnia duże oszczędności, w związku z tym pompy ciepła montaż – Warszawa i okolice to rozwiązanie ekonomiczne;

pompy ciepła są urządzeniami w pełni bezpiecznymi i nie stwarzają ryzyka wybuchu;

nie musisz budować żadnych zbiorników na paliwo, gdyż w przypadku pompy ciepła są one zupełnie zbędne;

urządzenie to nie zajmuje dużo miejsca – tyle co lodówka i może w zasadzie pracować w dowolnym pomieszczeniu gospodarczym;

pompy ciepła charakteryzują się bardzo długą żywotnością, która obliczana jest na około 30 lat.

Projekt i montaż pomp ciepła w Warszawie

Interesuje Cię montaż pomp ciepła? Sulejówek, Siedlce, Garwolin, Łochów, Mińsk Mazowiecki i pozostałe miejscowości w okolicach Warszawy to obszar naszego działania. Mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji. Zawsze dopasowujemy urządzenie do konkretnych potrzeb i oczekiwań, biorąc pod uwagę m.in. indywidualne zapotrzebowanie budynku na ciepło, zastosowaną izolację czy rejon, w jakim mieści się budynek.

Wsparcie na etapie montażu pompy ciepłej to bardzo dużo. Wiesz, że zajmują się tym fachowcy i nie boisz się późniejszych problemów z wydajnością urządzenia czy płynnością jego pracy. Do tego oferujemy wsparcie techniczne – już krótkie, lecz merytoryczne szkolenie wystarczy, aby przekazać Ci najważniejsze instrukcje i wskazówki na temat obsługi pompy ciepła. Serdecznie zapraszamy do współpracy – Polskie pompy ciepła.

Zajmujemy się m.in. pompami ciepła toshiba, lg, mitsubishi, czy pompami ciepła firmy daikin.

Sprawdź cennik pomp ciepła

Napisz do nas
Do góry