Pompa ciepła Panasonic

Pompa ciepła Panasonic – Warszawa

Gdy urządzasz swój dom, wybierasz wyłącznie te sprzęty i urządzenia, do których masz zaufanie. Nie inaczej jest z systemem grzewczym. Decydujesz się na pompę ciepła? Panasonic w Warszawie to jeden z najpopularniejszych wyborów tutejszych inwestorów. Nie dziwi nas takie zainteresowanie i zaufanie. 

Panasonic ma jedne z najbardziej wydajnych, innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Pompy ciepła Panasonic są dzięki temu energooszczędne. Pracują stabilnie, więc nie musisz martwić się mało efektywnym grzaniem. W wersji powietrze-woda, pompa ciepła Panasonic wykorzystuje nieograniczone źródła naturalnej energii, pomagając chronić środowisko, a zarazem domowy budżet.

Zamów pompę ciepła Panasonic z montażem

Prowadzimy nie tylko sprzedaż, ale też montaż pomp ciepła Panasonic. Są to jedne z najpopularniejszych urządzeń na rynku. Model Aquaera wykorzystuje nawet 80% energii z powietrza i przetwarza ją na energię użytkową do ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych, w tym także wody. Na uwagę zasługuje duża dostępność pomp w kilku wersjach:

  • Monoblok, 
  • Split,
  • All in One.

Warto też wspomnieć o praktycznych funkcjach pomp, np. możliwości zdalnego sterowania i serwisu Smart Cloud i Serwis Cloud. To daje Ci jeszcze większą kontrolę nad posiadaną instalacją. 

Chcesz kupić niezawodną pompę ciepła Panasonic? Chętnie Ci doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania i zapewnimy najlepsze rozwiązania na rynku! Zapraszamy.

Nasza firma Polskie Pompy Ciepła oferuje również montaż pomp ciepła w Warszawie i na terenie pobliskich miejscowości.

Sprawdź cennik pomp ciepła

Napisz do nas
Do góry