Pompy ciepła Toshiba

Pompy ciepła marki Toshiba

Zdecydowałeś się na ogrzewanie domu pompą ciepła? Toshiba ma w swojej ofercie urządzenia odpowiednie dla użytkowników prywatnych, ale też wydajne, mocne maszyny przeznaczone do zasilania obiektów przemysłowych. W naszym sklepie znajdziesz różne rozwiązania, które są doskonale dopasowane do odmiennych potrzeb użytkowników. Pomagamy w doborze właściwej mocy, a także dodatkowych funkcji, jak np. chłodzenia. Dzięki niej, pompa staje się jeszcze bardziej użyteczna i służy Ci wydajnie przez cały rok.

Toshiba to różne warianty pomp ciepła – zasobniki ciepłej wody, moduły hydrauliczne, jednostki zewnętrzne, które tworzą kompatybilne i sprawnie działające układy. Ciekawą opcją są jednostki wolnostojące All In One zyskujące na zaufaniu klientów, jak również tradycyjne „skrzynki” typu Split. Porównanie poszczególnych wariantów poznasz podczas rozmowy z doradcą – zapraszamy! 

Energooszczędne pompy ciepła Toshiba

Posiadanie energooszczędnej pompy ciepła Toshiba daje Ci przynajmniej częściową niezależność i pewność, co do wydajnej pracy urządzenia. Daje też nadzieję na zmniejszenie rachunków. A zaoszczędzić możesz już na etapie zakupu i instalacji pompy – dowiedz się więcej o dofinansowaniach w ramach programu Czyste Powietrze i zyskaj częściowy zwrot poniesionych wydatków. Nie bez znaczenia jest też redukcja śladu węglowego, czyli ograniczenie emisyjności spalin. 

W trosce o domowy budżet i środowisko, warto rozważyć pompy ciepła Toshiba.

Sprawdź również pompy ciepła daikin, panasonic, lg.

Sprawdź cennik pomp ciepła

Napisz do nas
Do góry