O nas

O nas

Polskie Pompy
Ciepła

To firma, która łączy ludzi z pasją w tym co robią oraz profesjonalistów we wszystkim za co się zabierają.

Jesteśmy na runku od ponad 20 lat i mamy za sobą setki realizacji a co za tym idzie rzesze zadowolonych klientów. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Gdybyś zapytał nas o to na czym się znamy, to… Znamy się w zasadzie na wszystkim, oczywiście z zakresu pomp ciepła – nie ma dla nas różnicy, czy są to pompy ciepła gruntowe, powietrzne czy woda-powietrze. Przez tyle lat pracowaliśmy z każdym z wymienionych rodzajów, dlatego możesz być spokojny o wysoką jakość realizowanych usług. Zawsze charakteryzuje nas wysoki profesjonalizm oraz kompleksowe podejście do każdego klienta. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy.

Oczywiście oprócz montażu oferujemy również inne usługi – serwisujemy i konserwujemy. Jeżeli chciałbyś wymienić swój stary sprzęt, to również możesz na nas liczyć – współpracujemy z licznymi dystrybutorami, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować preferencyjne warunki.

Nietypowe zlecenia? Również przyjmujemy, im bardziej skomplikowany projekt tym większa satysfakcja po jego realizacji.

Przekonaj się, że za powyższymi deklaracjami stoją prawdziwi ludzie i rzetelni profesjonaliści. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów. Jesteśmy do dyspozycji.

Dobrego dnia! 

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas
Do góry