Pompy ciepła

Pompy ciepła
Pompa ciepła to nowoczesne i ekologiczne urządzenie grzewcze. Dostarcza ciepła do ogrzania domu oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. W połączeniu z fotowoltaiką pompa ciepła działa praktycznie bezkosztowo, co przekłada się na wysoki komfort cieplny i niskie rachunki za prąd.

W zależności od lokalizacji działki oraz warunków geotermalnych instalację grzewczą możemy oprzeć na:

  • gruntowej pompie ciepła,
  • pomie ciepła powietrze-woda.

Gruntowe pompy ciepła uznaje się za bardziej wydajne w klimacie umiarkowanym. Jednak ich instalacja wiąże się z wyższymi kosztami. Alternatywę stanowią pompy ciepła powietrze-woda nowej generacji, których konstrukcja zapewnia wysoką sprawność nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz.

 

Pompy ciepła – Warszawa, Sulejówek i okolice

Jako marka Polskie Pompy Ciepła dostarczająca nowoczesne rozwiązania energetyczne oferujemy szeroki wybór pomp ciepła sprawdzonych producentów. Instalujemy pompy ciepła gruntowe oraz pompy powietrze-woda. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Inwestorów zainteresowanych skorzystanie z fachowego wsparcia przy doborze komponentów i montażu pompy ciepła zapraszamy do kontaktu.

Pompy ciepła – Mazowieckie

Coraz więcej inwestorów z mazowieckiego pompy ciepła traktuje jako alternatywę dla innych źródeł ogrzewania. Widać to zarówno w nowo powstających inwestycjach mieszkalnych czy użytkowych, jak również w starszych budynkach. Domy i obiekty z rynku wtórnego przechodzące termomodernizację zyskuję nowe źródła grzania – są to często pompy ciepła. Warszawa i okoliczne miejscowości wiodą pod tym względem prym.

Mamy klientów z całego województwa, a znaczna część pomp ciepła trafia do Garwolina, Łochowa, Mińska Mazowieckiego, Siedlec, Sulejówka, Węgrowa i Wołomina. Mieszkasz w tych okolicach? Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o ofercie na pompy ciepła. Gwarantujemy indywidualne podejście, uczciwe ceny i bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Te dostarczamy w sposób kompleksowy – od projektu, przez wykonanie, aż po instrukcję użytkowania.

Sprzedajemy pompy ciepła w Warszawie i okolicach

Warszawa to jedno z tych polskich miast, które ma największy problem ze smogiem. Dlaczego o tym wspominamy? Bo zgłaszające się do nas osoby mają na uwadze nie tylko własny komfort i oszczędności dla domowego budżetu, ale też dobro środowiska naturalnego, w którym żyją. Z tego też względu rezygnują z innych źródeł ciepła, a zwracają się w kierunku pomp ciepła. Dla nich jesteśmy w stanie przygotować zarówno projekt, jak i przeprowadzić montaż urządzenia wraz z całą instalacją.

Dofinansowania do pomp ciepła – Garwolin, Łochów

Bez względu na to, czy mieszkasz w Warszawie, Siedlcach, Sulejówku czy Wołominie, decydując się na pompę ciepła możesz otrzymać spore dofinansowanie do tej inwestycji. Wielu naszych klientów decyduje się skorzystać z tej opcji, a my chętnie doradzamy – w zakresie posiadanej wiedzy i kompetencji.

Zawsze możesz liczyć na nasze merytoryczne wsparcie – zarówno przy wyborze, jak i eksploatacji pompy ciepła. Fakt, że można otrzymać spory zwrot z tytułu poniesionej inwestycji jest dodatkowym argumentem przemawiającym za wybraniem tego źródła ogrzewania budynku. Dodatkowo pompy ciepła można skorelować z instalacją fotowoltaiczną – w tym zakresie też otrzymasz wsparcie naszych fachowców.

Współpraca z dostawcą pomp ciepła – Mazowieckie

Rejonem naszej działalności jest województwo mazowieckie. Pompy ciepła dostarczamy zarówno do domów prywatnych, jak i obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych, biurowych, administracyjnych i innych. Wszędzie tam, gdzie można przeprowadzić termomodernizację polecamy usługi naszej firmy. Oferujemy również montaż pomp ciepła od podstaw w nowych budynkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i podjęcia udanej współpracy!

Znajdziesz u nas pompy ciepła od takich firm jak między innymi:

 

Interesują Cię nowoczesne i wydajne pompy ciepła? Masz pytanie na temat urządzeń i chcesz je zamontować w swoim domu lub lokalu użytkowym w Węgrowie czy Sulejówku? Zachęcamy do współpracy – działamy w całym województwie mazowieckim.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas
Do góry