Montaż rekuperacji Warszawa

Wykonujemy system rekuperacji dla różnych typów nieruchomości, w tym domów mieszkalnych, obiektów komercyjnych, zakładów pracy i budynków przemysłowych. Montaż rekuperacji przeprowadza nasz doświadczony zespół fachowców. Gwarantujemy optymalnie wykonany projekt oraz sprawnie i szybko przeprowadzony montaż. Z łatwością zamontujemy rekuperację w obiektach nowych jak i starych, poddawanych modernizacji.

Rekuperację możemy połączyć z systemem wentylacji oraz klimatyzacji, tworząc w pełni zintegrowany, ekologiczny system oczyszczania i podgrzewania powietrza. Naszą ofertę montażu rekuperacji kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolic, którym możemy zaoferować najkrótsze terminy realizacji usługi oraz podjęcie działania natychmiast po otrzymaniu zlecenia.

Bezproblemowo i szybko – montaż rekuperacji w Warszawie

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej pozwalający odzyskać ciepło z wydalanego z budynku powietrza oraz oczyścić je z wszelkich potencjalnych zanieczyszczeń organicznych i pyłków. Montaż rekuperacji przeprowadzamy w sposób szybki i fachowy. Obejmuje on takie etapy jak rozłożenie kanałów do wentylacji, instalacja skrzynek rozprężnych, instalacja rozdzielaczy (nawiewnego i wywiewnego), instalacja pionów oraz wszelkich potrzebnych przejść, przegród i odwiertów, wymaganych do sprawnego działania rekuperacji.

W czasie montażu rekuperacji korzystamy wyłącznie z najlepszych urządzeń i akcesoriów, a wszystkie elementy przytwierdzany do podłoża w sposób stabilny i trwały. Stosujemy specjalne formy izolacji, czerpnie i wyrzutnie, likwidujemy niepotrzebne mostki cieplne w przegrodach, doprowadzamy instalację do rekuperatora oraz zabezpieczamy przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Następnie przeprowadzamy montaż rekuperatora, anemostatów, kratek, tłumików, systemu odprowadzania skroplin oraz sterowników. Dokonujemy także pomiarów i wprowadzamy potencjalne regulacje, pozwalające uzyskać optymalne dostrojenie całego systemu. Każdy montaż rekuperacji kończy się wydaniem protokołu, dokumentów gwarancyjnych oraz instrukcją prawidłowego użytkowania.

Nasza oferta dla Warszawy i okolic – montaż rekuperacji

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu rekuperacji wszystkich odbiorców z Warszawy i okolicznych miejscowości. Dzięki dogodnej lokalizacji możemy zaproponować Państwu natychmiastową pomoc oraz najkrótsze terminy wykonania montażu, przy zachowaniu atrakcyjnych stawek cenowych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji o montażu systemów rekuperacji. Chętnie przyjmiemy Państwa zlecenie już teraz!

Sprawdź cennik rekuperacji

Napisz do nas
Do góry